Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Народний Фронт» за візовий режим з Росією

19:06 23.11.2017
144

Санкції України проти Росії мають бути розширені аж до повного відновлення територіальної цілісності держави та відшкодування збитків, завданих Україні та її громадянам внаслідок агресії. На цьому наголосила член ради Любешівської районної організації політичної партії «Народний Фронт» Олена Набойчик.

Вона поінформувала про результати з'їзду політичної партії, що відбувся нещодавно у столиці України. Зокрема, Олена зазначила, що серед основних напрямів політики партії – вступ України до Європейського Союзу та НАТО.

«Для росіян пропонується запровадження біометричного прикордонного контролю, також важливий момент – запровадження візового режиму для громадян Російської Федерації. Окремо будемо боротися з пропагандою та дезінформацією всередині України», – додала Олена Набойчик.

Серед інших напрямків, які «Народний фронт» визначив під час з'їзду, за словами представниці партії – відсіч збройній агресії Росії, зміцнення оборонного сектору, повернення Криму та Донбасу, зміцнення енергетичної безпеки України та зростання економіки.


Коментарі

Скотиняки

09:41 24.11.2017

ВЖЕ МАБУТЬ БУДЕ КОВБАСА З МЯСА

17 грудня
Вчора
15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин