Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Які громади можуть приєднати до Любешівської ОТГ

16:00 04.07.2018
325

На засіданні профільної комісії Волинської облради, 25 червня, представили Перспективний план формування територій громад Волинської області.

Про це повідомляється на сайті заступника голови облдержадміністрації і колишнього мера Ковеля Сергія Кошарука.

Обласна державна адміністрація внесла на розгляд проект рішення, який враховує у відповідності до методичних рекомендацій офіційно подані місцеві ініціативи та пропозиції спеціально-створеної робочої групи.

«Білими плямами» поміж собою спеціалісти називають ті громади, котрі до цього часу неактивні та не визначилися щодо об’єднання в майбутню об’єднану громаду чи приєднання до існуючої ОТГ. Нині таких – 32 громади на території семи районів, зокрема в Іваничівському, Ківерцівському, Ковельському, Луцькому, Любешівському, Любомльському, Ратнівському та Старовижівському.

Відповідальним суб’єктом формування Перспективного плану ОТГ в області законом визначено – обласну державну адміністрацію. Облдержадміністрацією, з урахуванням критеріїв Мінрегіону щодо формування спроможних об’єднаних територіальних громад, позиції окремих депутатів обласної ради, міських, селищних, сільських рад, а також рекомендацій робочої групи з підготовки змін до перспективного плану формування територій громад Волинської області сформовано ряд пропозицій.

Зокрема, у Любешівському районі запропоновано включити до складу Любешівської селищної ОТГ Великоглушанську, Дольську, Любʼязівську, Малоглушанську та Щитинську територіальні громади Любешівського району.

Коментарі
22 липня
Сьогодні
Вчора
20.07.2018
19.07.2018
18.07.2018
17.07.2018
16.07.2018
15.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин