Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

«Цей злочин нікому не зійде з рук!», – заява Юлії Тимошенко про підвищення ціни на газ

16:44 22.10.2018
551

Минулого тижня відбулася надзвичайна подія. Президент Порошенко дав команду підняти ціну на газ на 23,5%. Це означає, що на новий опалювальний сезон ціна на газ і тарифи на тепло будуть на 23,5% вищі. Для абсолютної більшості людей у країні – це справжній шок. Це ще одна катастрофа, яка заштовхає українців у таку нішу бідності, з якої вийти вже практично буде дуже важко.

Чому відбулося це підняття цін на газ, а як наслідок – тарифів на тепло? Тому що найкращі родовища України вже розібрало корумповане оточення Порошенка. За ті 7 місяців, які залишилися до завершення їхньої влади, вони, видобуваючи газ із наших власних українських родовищ, хочуть покласти знову на свої офшорні рахунки мільярди. За рахунок кожної української родини.

Цього не можна допустити. Я закликаю всіх депутатів всіх рівнів – обласних, районних, міських – негайно скликати позачергові сесії і звернутися до президента Порошенка негайно скасувати це ще одне необґрунтоване підвищення цін на газ та тарифів на тепло.

Я також прямо звертаюся до спікера парламенту пана Парубія, до народних депутатів України: негайно ініціювати скликання позачергової сесії, щоб розглянути це питання і зупинити це жорстоке поводження з людьми. Якщо зараз депутати, всі політичні сили не прореагують на це, зроблять вигляд, що нічого не відбувається, більшість родин просто нездатні будуть пережити цю зиму.

Бо водночас скасовуються субсидії, які багато людей отримували в попередні роки, навіть якщо одна особа з родини виїхала працювати за кордон, навіть якщо вони десь там комусь перерахували пенсії. І оце масове урізання субсидій, які були просто тимчасовим знеболюючим засобом, це ще один удар по українцях.

Хочу також повідомити, що коли ця влада на чолі з президентом буде усунута шляхом демократичних виборів через 7 місяців, гарантую вам, що тарифи на газ і на тепло будуть зменшені мінімум вдвічі. Кожен, хто брав участь у злочинному, необґрунтованому підвищенні тарифів на газ і на тепло, відповість за це за Кримінальним кодексом. Зараз я звертаюся до президента. Припиніть цей геноцид по відношенню до українського народу. Зупиніться в своїй жадібності заробляти гроші на людському горі!

Юлія Тимошенко,

лідер «Батьківщини»

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
3 червня
Сьогодні
Вчора
01.06.2020
31.05.2020
30.05.2020