Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Представники ОБСЄ
Представники ОБСЄ

Любешівську ОТГ промоніторила ОБСЄ

09:30 25.10.2018
248

Представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні відвідали Любешівську ОТГ.

Зі станом справ у громаді закордонних експертів ознайомив селищний голова Олег Кух – повідомляють на сайті Любешівської селищної ради.

Насамперед спостерігачі ОБСЄ поцікавилися процесом децентралізації в районі, а також питанням «тривладдя» в районі та проблемами, які виникають у зв’язку з дублюванням повноважень, зокрема, бюджетні.

«Ситуація, коли 82 % району «накривається» однією громадою, є специфічною. На сьогодні не врегульовано питання розподілу повноважень та функцій між ОТГ, районною державною адміністрацією та районною радою. Розв’язати питання з дублюванням цих функцій та усунути ряд проблем, що перешкоджають якісному наданню послуг людям, можливо лише на державному рівні, прийнявши відповідне законодавство про адміністративно-територіальний устрій. Це, на мою думку, є необхідною умовою для подальшого розвитку успішної децентралізації», – зазначив Олег Кух у розмові з представниками ОБСЄ.

Цікавилася закордонні спостерігачі і безпекою мешканців громади, співпрацею в цьому напрямку з правоохоронними органами, правами національних меншин у районі, дотриманням соціальних гарантій учасників АТО. Обговорили також і міжнародну співпрацю, питання українсько-білоруського кордону.

Не минули і релігії, зокрема надання автокефалії для УПЦ.

«Єдина церква – можливість для України йти своїм шляхом. Як відреагують наші парафіяни на надання автокефалії, я не можу передбачити. Завжди знайдеться той, хто почне «розхитувати» це питання, продовжить маніпулювати вірянами. Але хочу запевнити, що як голова громади зроблю все можливе аби забезпечити право вірян зробити свій вибір і ходити до тієї церкви, в яку вони забажають. Дискримінації за релігійними вподобаннями не буде», – запевнив селищний голова.

Сторони обмінялися контактними телефонами та висловили готовність до подальшої співпраці.


Коментарі

Схема

10:28 25.10.2018

тривладдя» в районі, люди розуміють великий обман, шахрайство, що по суті лише збільшило штат чиновників і змінило назви.ОБСЄ чому тоді ви мовчите публічно? Моніторинг по суті, але приховання, покривання злочину це бездіяльність і потурання, фіктивним змінам.

21 листопада
Сьогодні
Вчора
19.11.2018
18.11.2018
17.11.2018
16.11.2018
15.11.2018
14.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин