Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Любешів: засуджені розповіли про проблеми у працевлаштуванні
Любешів: засуджені розповіли про проблеми у працевлаштуванні

Любешів: засуджені розповіли про проблеми у працевлаштуванні

11:30 20.11.2018
649

Провідний юрисконсульт Любешівської районної філії Волинського ОЦЗ Надія Боснюк спільно з начальником Любешівського районного сектору «Центр пробації» Анатолієм Кухариком провели зустрічі з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.

Відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю, підписаного між Любешівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості та Любешівським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області, – повідомляють у Любешівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості.

Мета зустрічі – запобігання вчиненню особами повторних кримінальних правопорушень шляхом їх подальшого працевлаштування.

Надія Боснюк ознайомила учасників зустрічі з основними положеннями законодавства про зайнятість населення та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, зі станом ринку праці району, наявними вакансіями, професіями, що користуються попитом.

Презентувала послуги служби зайнятості, які спрямовані на запобігання безробіттю, послуги з професійної орієнтації та участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру.

Учасники заходу активно включались в обговорення цих питань, розповідали про свій досвід у працевлаштуванні та проблеми, з якими вони стикаються.

Провідний юрисконсульт філії надала вичерпні відповіді на запитання присутніх.

Коментарі
19 липня
Сьогодні
Вчора
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин