Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Скільки грошей витратив любешівський «Світ навколо нас» у 2018 році
Скільки грошей витратив любешівський «Світ навколо нас» у 2018 році

Скільки грошей витратив любешівський «Світ навколо нас» у 2018 році

11:11 22.03.2019
383

Сім громадських організацій зголосилося влаштували публічний звіт про фінансові надходження та витрати 2018 року.

Це – «Волинський Інститут Права», «Розвиток Волині», «Переселенці Криму та Донбасу», Любешівська районна громадсько-екологічна організація «Світ навколо нас», «Молодіжна Платформа», «Громадське.Волинь», «Центр зростання громад», ГО «Центр журналістських розслідувань «Сила правди».

Представники об'єднань проаналізували власні успіхи та представили джерела фінансування.

ГО «Громадське.Волинь» – регіональне онлайн медіа, яке створили журналісти та громадські активісти задля неупередженого висвітлення актуальних подій на Волині. «Громадське» акцентує увагу на створенні аналітичних та інтелектуальних матеріалів. Серед основних тем ЗМІ: екологія, розслідування корупційних схем, євроінтеграція, культура, тощо. «Громадське.Волинь» є інформаційним партнером фестивалів «Бандерштат», «Мандрівний вішак», «uCRAZYans» та інших проектів.

Надходження: 53 306, 16 грн та 100$ (внески від громадськості, грантові кошти, Youtube)

Витрати: 53 898,00 грн (гонорари та банківські послуги)

ГО «Переселенці Криму та Донбасу» займається адаптацією переселенців на території Волині. Організація вирішує соціальні та юридичні проблеми українців із окупованих територій. Учасники ГО популяризують культуру Донбасу та створюють проекти для покращення Луцька.

Надходження: 27 500 грн (від Луцької міської Ради та спонсорів – відомих підприємств Волині)

ГО «Розвиток Волині» займається підтримкою самозайнятості та підприємництва серед населення Волинської області, зокрема постраждалих від війни та вразливих верств суспільства. Учасники цих проектів проходять навчання і в разі успішного захисту бізнес-плану отримують гранти для розвитку власної справи.

Надходження: 498 580 грн

Витрати: 333 080 грн (реалізація проектів, заробітна плата, адміністративні витрати)

ГО «Молодіжна Платформа» сприяє розвитку молодіжної політики в Україні. Організація займається неформальною освітою молодих людей, розвитком організацій (зокрема «Молодіжний центр Волині»), підготовкою молоді до сучасного ринку праці. Здобутком «Молодіжної платформи» є створення соціального журналу про спілне майбутнє західної та східної частин України за 30 днів.

Надходження: 350 000 грн (фінансування пітчингів соціальних ідей у Луцькому національному технічному університеті та місті Дубно)

ГО «Волинський Інститут Права» – обласна молодіжна громадська огранізація. За 2018 рік провели фестиваль «uCRAZYans». На заході були представлені інтервктивні експонати, проводились лекції та дискусії з відомими особистостями регіону. Також ГО активно створює проекти, де кожен може запропонувати ідеї впливу на реформи.

Надходження: 1 963 501 грн

Витрати: 1 967 460 грн

ГО «Центр журналістських розслідувань «Сила правди» проводять журналістські розслідування та пишуть матеріали на правозахисну тематику. Учасники організації сприяють підвищенню медіаграмотності громадян України.

Надходження: 887 050 грн (фінансування від «Підтримка розслідувальної журналістики у Волинській області», «Створення бази приватизованої і орендованої комунальної нерухомості Луцька» та благодійні внески).

ГО «Світ навколо нас» – Любешівська районна громадсько-екологічна організація. Головним напрямом діяльності є проведення заходів для покращення екології України. Організація залучає волонтерів для прибирання берегів річок Прип'ять та Стохід. ГО активно співпрацює з Білорусією в рамках Програми Європейського Союзу. Учасники розпочали роботу із облаштування рекреаційного пункту «Коростинка».

Надходження: 250 000 євро (загальний внесок Європейського союзу для України та Білорусі) та 28 000 євро (власний внесок).

Витрати: 41 000 євро (на реалізацію проекту)

Коментарі
18 вересня
Сьогодні
Вчора
16.09.2019
15.09.2019
14.09.2019
13.09.2019
12.09.2019
11.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин