Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Любешівська райдержадміністрація
Любешівська райдержадміністрація

На Любешівщині перевіряють діяльність системи цивільного захисту

12:46 13.06.2019
150

На нараді в Любешівській райдержадміністрації керівники спеціалізованих служб району розглянули питання щодо перевірки системи цивільного захисту.

З 12 по 14 червня на Любешівщині проводиться контрольна перевірка оцінки діяльності та готовності районної ланки єдиної системи цивільного захисту щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення й територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру – інформують на сайті райдержадміністрації.

З цього приводу напередодні голова райдержадміністрації Сергій Фесик провів нараду з керівниками спеціалізованих служб району з питань підготовки до перевірки.

Із заходами, які плануються в ході перевірки, ознайомив присутніх заступник начальника Управління ДСНС України у Волинській області полковник служби цивільного захисту Олег Билиця. Посадовець зазначив, що представники комісії перевірятимуть планування заходів з цивільного захисту, стан роботи комісії з питань ТЕБ та НС, евакокомісії, спеціалізованих служб цивільного захисту району, окремі підприємства, установи, організації, селищну та сільські ради, виконання вимог законодавчих актів у сфері цивільного захисту населення, аналіз стану готовності до використання захисних споруд цивільного захисту району, організацію та проведення навчань з цивільного захисту та пожежної безпеки працівників, зайнятих у сфері виробництва, та непрацюючого населення.

Метою перевірки є усунення недоліків в організації роботи Любешівської районної ланки єдиної системи цивільного захисту, виявлених торік, а також надання організаційно-методичної допомоги.

Читайте також: Любешівчан попереджують про надзичайну пожежну небезпеку

Коментарі
16 червня
Сьогодні
Вчора
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
10.06.2019
09.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин