Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Дороги 23 округу часто нагадують решето
Дороги 23 округу часто нагадують решето

Ірина Констанкевич звернулася до Гройсмана щодо ремонту дороги між селами Велика Глуша та Бірки

17:53 25.06.2019
648

Друга по значимості та інтенсивності руху дорога у Любешівському районі – Т-03-08 Любомль – Дубечне – Здомишель – Ратне – Камінь-Каширський – Любешів - /Р-14/ потребує ремонту.

Шлях, протяжністю 10 кілометрів, пролягає між селами Велика Глуша та Бірки. Щодо допомоги у вирішенні проблемного питання до народного депутата України Ірини Констанкевич звернувся голова Любешівської районної ради Петро Нагорний. У свою чергу відповідне депутатське звернення Ірина Констанкевич скерувала до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

«Існуюче асфальтобетонне покриття втратило міцність та фізично зносилося на 80-90 %, що підтверджено спеціалістами Служби автомобільних доріг у Волинській області. Це призводить до погіршення безпеки дорожнього руху, негативно впливає на роботу екстрених медичних служб, громадського транспорту, а також до зростання соціальної напруги серед населення», – йдеться у зверненні народного депутата.

Також зазначається, що численні звернення Любешівської районної ради до Служби автомобільних доріг у Волинській області результату не дали.

Ірина Констанкевич просить у прем’єр-міністра вирішити проведення капітального ремонту згаданої дороги за кошти Державного бюджету-2019.

«85 відсотків доріг у моєму 23 виборчому окрузі – це дороги, які потребують капітального ремонту. Чи не у кожному селі під час зустрічей з громадами люди нарікають на незадовільний стан дорожнього покриття. І про поліські дороги знаю не лише зі слів, адже часто їжджу на свій округ. Ми скеровували вже енну кількість запитів щодо ремонту доріг, зокрема, й таких стратегічно важливих, як згаданий шлях чи дорога Р-14, яка пролягає через усі райони мого 23 округу і веде до Білорусії. Остання, до слова, подекуди розбита настільки, що потрібно володіти неабиякою майстерністю, аби подолати цей шлях. Однак, поки міністерство інфраструктури демонструє свою неспроможність у вирішенні даних питань. Волинська обласна державна адміністрація також не включила дорогу Р-14 у «Державну цільову економічну програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022», – розповідає Ірина Мирославівна.

Допоки ж у верхах нікому немає діла до жахливих поліських доріг, швидка такими шляхами дістається на виклики значно довше. Окрім того, вище згаданими дорогами часто курсує громадський транспорт, який забезпечує сполучення між багатьма населеними пунктами в межах Волинської області.

Соломія ДОБРОЛЮБОВА

Коментарі
22 липня
Сьогодні
Вчора
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин