Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Аліменти
Аліменти

Державні виконавці Любешівського району стягнули аліментів на 1,7 мільйона гривень

14:00 13.07.2019
130

У сплаті аліментів на Любешівщині спостерігається позитивна динаміка.

Державні виконавці Любешівського району з початку 2019 року стягнули 1 776 260 гривень аліментів – про це повідомляють у прес-службі юстиції Волині.

«Приємно спостерігати позитивну динаміку у сплаті аліментів. Працюємо задля захисту прав наших маленьких громадян», – зазначає начальник юстиції Волині Валентин Кухарик.

А ще юстиція Волині інформує про суспільно корисні роботи, які є одним із видів покарання для неплатників аліментів. Цей вид покарання був уведений першим пакетом законопроектів «Чужих дітей не буває», що набули чинності в минулому році. Варто знати, якщо сукупний розмір заборгованості з виплати аліментів перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців, то боржник підлягає адміністративній відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт. Але якщо ж такі аліменти мають сплачуватися на дитину, яка має інвалідність або є важкохворою, то заборгованість має становити в сукупному розмірі суму відповідних платежів за три місяці для притягнення боржника до адміністративної відповідальності. Проте не всіх осіб можна притягнути до суспільно-корисних робіт. Так, вони не призначаються особам, визнаним інвалідами I або II групи, вагітним жінкам, жінкам старше 55 років та чоловікам старше 60 років. Суспільно корисні роботи можуть призначатися на строк від 120 до 360 годин і виконуються не більше восьми годин, а неповнолітніми – не більше двох годин на день. Суспільно корисні роботи боржник має виконувати у вільний від роботи чи навчання час і за їх виконання порушнику нараховуватиметься плата за виконану ним роботу. Оплата праці здійснюється погодинно за фактично відпрацьований час у розмірі не меншому, ніж встановлений законом мінімальний розмір оплати праці.

У цьому році за ініціативи державних виконавців винесено 328 постанов про накладення на боржника стягнення у вигляді суспільно корисних робіт. З 1 січня 2019 року, завдяки застосуванню нових обмежень, державні виконавці юстиції Волині стягнули 220 729 тисяч гривень, які спрямовані на виплату аліментів.

Коментарі
22 липня
Сьогодні
Вчора
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин