Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ірина Констанкевич у Цирі
Ірина Констанкевич у Цирі

«Нашим депутатом буде Ірина Констанкевич», – жителі села Цир

20:22 16.07.2019
316

У селі Цир, що у Любешівському районі чи не кожен його житель народного депутата Ірину Констанкевич знає особисто, адже зустрічалися не раз та й багато хороших справ вдалося реалізувати разом. На зустрічах громади з нардепом завжди людно, бо селяни знають, що вона не залишить їх сам-на-сам із проблемами, які б здавалося б мала вирішувати держава.

За сприяння народного депутата Ірини Констанкевич із коштів з фонду соцеконому на ремонт сільського клубу було виділено 629 тисяч гривень, облаштовано комп’ютерний кабінет у місцевій школі. Для закладу освіти школи також було придбано музичне обладнання та меблі, придбано медичне обладнання для місцевого ФАПУ.

Найболючішим питанням для жителів села Цир було і залишається брак місця в гімназії. Треба ще вісім кабінетів, аби розмістити 250 учнів. Немає тут і спортзалу. Народжуваність зростає у селі щороку, тож і в садочку тіснувато. Ірина Констанкевич зазначила, що коштів на велику школу, котра може вартувати, як показує практика, 100 млнгрн, в області нема. Тож навела кілька варіантів розв’язання проблеми, з яких найоптимальнішим є добудова класних кімнат. Відтак пояснила алгоритм дій у вирішенні цього питання.

Озвучували місцеві проблему отримання земельної ділянки під будівництво. Як і в багатьох інших селах, тут людей турбує проблема електрифікації новобудов. Юні футболісти просили посприяти у будівництві спортзалу й встановленні металевих воріт. Мами ж дякували за дитячий майданчик, який облаштували у селі за сприяння Ірини Констанкевич.

Сільські бібліотекарі просили допомогти осучаснити їхні заклади наповнюваністю. Жителі села Цир клопоталися про питання ремонту кількох десятків метрів дороги місцевого значення по центру села.

«Людина трудиться на благо округу і нашого старостинського зокрема. Наприклад, допомогла садочку, школі, є ігровий майданчик для малечі. Обіцяє реальні речі і допомагає. Хороша людина, відкрита в спілкуванні. Таким і має бути народний депутат», – зазначила діловод загального відділу Любешівської селищної ради по Цирськомустаростинському округу Наталія Купрійчик.

«Ми завждираді Вас бачити і переконані, що нашим депутатом буде ІринаКонстанкевич», – з такими словами проводжалисвогонардепажителі села Цир.

Читайте також:Освітяни Любешівського району розповіли про співпрацю з нардепкою Іриною Констанкевич

Загрузка...
Коментарі
24 жовтня
Вчора
22.10.2019
21.10.2019
20.10.2019
19.10.2019
18.10.2019
17.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин