Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Завдяки Ірині Констанкевич ми почуваємося потрібними»

10:45 19.07.2019
164

«Питання культури вкрай важливе для нашого життя. Саме культура формує гуманітарну ауру, без якої ми не зможемо зберегти своїх національних традицій, ані формувати енергетичне поле для утвердження у світі. Тому все, що стосується автентики Полісся, автентики рідної Волині і загалом України постане у моїй роботі окремими постановами, програмами, іншими документами. Найголовніше – я буду дбати за українську книгу, українську мову, українську історію, за все те, що складає гуманітарну ауру», каже народний депутат, а нині і кандидат у народні депутати у виборчому окрузі №23 Ірина Констанкевич.

Своїми думками щодо співпраці з народним депутатом поділилися люди, які працюють у сфері культури.

Учасниця народного аматорського хору ветеранів війни і праці «Дзвони пам’яті» Камінь-Каширського районного будинку культури Ніна Грисюк:

– Ставлю найвищу оцінку роботі Ірини Констанкевич у нашому окрузі. Насамперед хочу подякувати за її надзвичайну людяність. Вже під час нашої першої зустрічі звернула увагу на відкритий погляд і щиру усмішку пані Ірини. А коли вона сказала, що її мама теж учасниця хору ветеранів, то це нас підбадьорило. Ірина Констанкевич – освічена, вихована і толерантна. Ми запрошували її на концерт з нагоди 15-річчя нашого хору. Через поважні причини вона приїхати не змогла, але доручила це зробити своєму помічникові. Тоді нам подарували справжнє свято. Така увага важлива для людей поважного віку.

У нашому хорі 21 учасник. Ірина Мирославівна підтримує нас, закликає до активності. Завдяки їй ми почуваємося потрібними. Будемо голосувати тільки за неї!


Заслужений працівник культури, жителька Каменя-Каширського, пенсіонерка Євгенія Смолярчук:

– Ірина Констанкевич конкретними справами доводить, що дбає про район і виборців. Вона дуже освічена і толерантна людина. Я просто захоплена нею. Вірю, що Ірина Мирославівна і надалі буде нашим депутатом. Вона – Людина з великої букви. Напевне, нема села, в якому Ірина Констанкевич не зустрілася б з людьми та не вислухала їхні проблеми. Вона постійно підтримує заклади культури, освіти, медицини. Хочу також додати, що наш народний депутат не пропускає сесійних засідань, активно працює у Верховній Раді. За три роки Ірина Констанкевич вивчила округ, його проблемні ділянки. Думаю, Господь їй допоможе знову перемогти на виборах.


Завідувачка бібліотеки села Мукошин (Любешівський район) Ольга Кравчук:

– Народний депутат Ірина Констанкевич – людина з великої букви. Скільки до неї зверталася – жодного разу не відмовила. І книжок у бібліотеку привезла, і проблему з освітленням приміщення допомогла розв’язати. У бібліотеці згоріли всі плафони, завдяки Ірині Мирославівні було закуплено нові – енергозберігальні. Завжди відгукується на всі прохання. Уся наша громада стоїть горою за нардепом. Завдяки Ірині Мирославівні наша бібліотека поповнилася новими книгами. Це і художня, і дитяча література, і підручники для школярів. Ірина Мирославівна цікавиться округом. Усіх інших парламентарів можна було побачити хіба що по телевізору. Не пам’ятаю, щоб раніше депутати так часто приїжджали до нас. А в Констанкевич зовсім інший підхід: зустрічається з громадами, вислуховує і допомагає.


Керівник народного аматорського колективу «Любисток» із села Веснянка Ківерцівського району Тамара Бондар:

– За підтримки народного депутата Ірини Констанкевич ми мали можливість взяти участь у XV Міжнародному фестивалі «Поліське літо з фольклором» та інших заходах культурного спрямування, які відбувалися в Луцьку. У нас невеличкий колектив – вісім осіб віком від 40 до 60 років. Усі ми живемо піснею. Дуже вдячні Ірині Мирославівні за підтримку. Також звернулися до народного депутата з проблемою щодо придбання озвучувальної апаратури для нашого клубу. Питання було розв’язано. Наш клуб невеликий – усього на 60 місць, але ми прагнемо його розвивати, плануємо добудову. Ірина Констанкевич – справжній народний депутат. Цінуємо її наміри, дії щодо підтримки сфери культури та мистецтва. Для нас це дуже важливо.


З передвиборної програми кандидата в народні депутати України у виборчому окрузі №23 Констанкевич Ірини Мирославівни:

Популяризація культури Волинського Полісся. Підтримка творчих колективів, фестивалів, мистецьких заходів, які акумулювали культурний досвід нашого краю. Розвиток спортивної інфраструктури, підтримка дітей та молоді, які мають високі досягнення у спорті.

Загрузка...
Коментарі
24 жовтня
Вчора
22.10.2019
21.10.2019
20.10.2019
19.10.2019
18.10.2019
17.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин