Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Учасники орнітологічної експедиції.
Учасники орнітологічної експедиції.

На Любешівщині зустрічалися орнітологи України, Німеччини та Англії

13:00 19.07.2019
475

У НПП «Прип'ять-Стохід» презентували міжнародний проєкт охорони одного з найбільших природних районів Європи.

У червні цього року в НПП «Прип'ять-Стохід» пройшла міжнародна зустріч у рамках старту проекту «Полісся - дика природа без кордонів: охорона одного з найбільших природних районів у Європі» за участі Українського товариства охорони птахів, НПП «Прип'ять-Стохід», експертів із Німеччини та Англії – розповідає на сторінці заповідника у facebook Михайло Химин.

Під час зустрічі, ідеться в дописі, презентували проєкт і нові сучасні методи виявлення тварин, зокрема кажанів (відлов та мічення мінірадіопередавачами) з метою вивчення їх добових переміщень на території парку. Крім того, апробували встановлення фотопасток, які періодично фіксують тварин. Шляхом мічення окремих особин кажанів виявили раніше невідомі їх колонії.

«Одним із пріоритетів реалізації проєкту є збереження рідкісного біорізноманіття. Група фахівців з НПП «Прип'яь-Стохід» та Інституту екології Карпат НАНУ (І.Данилик, Ю.Геряк, Ю.Корх, М.Химин) у липні 2019 року провела перші обстеження прилеглих території до НПП «Прип'ять-Стохід» та суміжних об'єктів природно-заповідного фонду на відповідність їх критеріям «смарагдової мережі», – зазначає Михайло Химин.

У Києві також відбулася установча нарада цього проекту, у якій узяв участь автор допису.


Читайте також: У національному парку досліджували жуків

Загрузка...
Коментарі
14 жовтня
Сьогодні
Вчора
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
08.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин