Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Військовозобов’язані волиняни не хочуть іти на строкову службу

09:22 09.09.2019
332

Багато людей утікають від служби, готують будь-які довідки та просто виїжджають цілими сім’ями. Проте певні райони завжди виконують як і план призову, так і контракту.

Заступник військового комісара Павло Свадовський зазначив, що впродовж цього року місцеві військові комісаріатами призвали та відправили у військові частини, навчальні центри та загальновійськові полігони для проходження навчальних зборів усього 661 військовозобов’язаних та резервістів оперативного резерву першої і другої черг, із них – 96 офіцерів – про це повідомляє відділ інформаційної політики Волинської обласної державної адміністрації.

«Не хочуть люди повторно проходити службу. Основною причиною є міграція, також багато з військовозобов’язаних – люди з інвалідністю, а ми не можемо їх призивати на навчальні збори. Ще багатьох не влаштовує низька зарплата», – розповідає Павло Свадовський.

Зауважимо, що саме тому ускладнюється ситуація та виникає низький відсоток комплектування військових частин. Адже частина не виїде поміняти тих, хто на Сході, поки вона не буде укомплектована.

У ході підготовки до навчальних зборів працівники районних та міських військових комісаріатів

- оповістили 1 900 резервістів, зокрема 213 офіцерів;

- провели медичних оглядів: 874 резервістів, в тому числі 113 офіцерів.

- зарахували до складу команд 661 військовозобов’язаних та резервістів оперативного резерву першої, другої черги, з них 96 офіцерів.

«Хоча вже й маємо свою власну кафедру, на жаль, більшість вивчились не зрозуміло з якою метою. На захист держави пішло десь п’ять людей. На осінь підуть ще двоє, бо вони мають бажання далі проходити службу», – зазначає Павло Свадовський.

Загрузка...
Коментарі
21 жовтня
Сьогодні
Вчора
19.10.2019
18.10.2019
17.10.2019
16.10.2019
15.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин