Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Дітям роз’яснили права на отримання житла
Дітям роз’яснили права на отримання житла

На Любешівщині розпочалася робота щодо забезпечення житлом дітей-сиріт

12:29 18.09.2019
530

У Любешівській РДА провели роз’яснювальну бесіду з дітьми-сиротамит та дітьми, позбавленими батьківського піклування, щодо яких відповідні комісії прийняли рішення на поліпшення житлових умов.

Відповідно до Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання та забезпечення житлом дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, у державі визначили механізм його реалізації. У зв’язку з цим до управління соціального захисту населення райдержадміністрації запросили дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку – ідеться на сайті Любешівської РДА.

Підчас особистої бесіди з ними начальниця Зінаїда Оласюк, начальниця служби у справах дітей Оксана Демих, інші посадовці райдержадміністрації та селищної ради роз’яснили вказаним вище громадянам їхні права на отримання житла за рахунок субвенції або грошової компенсації, ознайомили з порядком та умовами його отримання.

Це тільки, як зазначили в повідомленні, початковий етап роботи щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Читайте також: Діти-сироти на Любешівщині отримають житло

Загрузка...
Коментарі
14 жовтня
Сьогодні
Вчора
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
08.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин