Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Посадили калину біля пам’ятного знаку жертвам партизанського карального набігу
Посадили калину біля пам’ятного знаку жертвам партизанського карального набігу

На Любешівщині лісівники посадили калину біля могили повстанця

16:58 11.01.2020
867

Лісівники впорядковують місця поховань загиблих солдатів різних армій і воєн, випадкових жертв та учасників каральних акцій чи локальних конфліктів.

Нещодавно з ініціативи начальника управління Олександра Кватирка лісівники області організували меморіальну акцію та провели благоустрій відомих їм місць поховань. Про це йдеться на сайті Волинського ОУЛМГ.

Зважаючи на сприятливі погодні умови, зазначається в дописі, протягом теплого та сонячного грудня лісівники не лише прибирали територію, а й символічно висаджували деревця калини.

У Любешівському районі, попри участь лісівників ДП «СЛАП Любешівагроліс» та ДП «Любешівське ЛМГ», до акції долучилися також виконувач обов’язків старости Бихівського старостинського округу Сергій Андрусик, виконувач обов’язків старости Деревоцького старостинського округу Віталій Шостак і депутат Любешівської селищної ради Микола Мокич.

Вони посадили калину біля могили солдата УПА Івана Якимчука, що в кварталі 29, виділі 19 Деревоцького лісництва ДП «Любешівське ЛМГ», та біля пам’ятного знаку жертвам партизанського карального набігу в селі Деревок.

Читайте також: На Іллю Деревок став пеклом

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 жовтня
Сьогодні
Вчора
26.10.2020
25.10.2020
24.10.2020