Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Держказначейство України
Держказначейство України

Ввели нові рахунки для зарахування податків та інших платежів

13:56 21.01.2020
154

Рахунки, відкриті за Планом рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, закрили й увели нові.

Із січня 2020 року ввели в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів та інших платежів до державного та місцевих бюджетів. Про це йдеться на сайті Любешівської РДА.

Зокрема, і рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ, системі електронного адміністрування реалізації пального та етилового спирту, рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та депозитні рахунки митних органів, рахунки для зарахування власних надходжень, відкриті за Планом рахунків №1203 з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунка IBAN, який налічує 29 знаків, відповідно до вимог постанови правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні» (зі змінами).

У повідомленні радять звернути увагу на те, що рахунки, які були відкриті за Планом рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 28.11.2000 №119 (далі – План рахунків №119) з 1 січня 2020 року закриті.

Але протягом трьох операційних днів поточного року (3, 8 та 9 січня) платники податків спрямували 271,7 тисяч платіжних трансакцій на недіючі рахунки. Такі кошти Казначейством не зараховуються, а повертаються банківським установам як «нез’ясовані надходження».

Враховуючи зазначене та з метою запобігання виникнення у платників податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів Казначейство вкотре звертається з проханням забезпечити правильність сплати податків, зборів, платежів на нові реквізити рахунків, які відкриті за Планом рахунків №1203.

Реквізити нових рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщенні на вебпорталі Казначейства та на вебсторінках головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві. Також реквізити зазначених рахунків можна отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету.

Реквізити рахунків в системі електронного адміністрування ПДВ, системі електронного адміністрування реалізації пального і спирту етилового, рахунків для зарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування необхідно отримати у відповідних органах Державної податкової служби України, реквізити депозитних рахунків митних органів – у відповідних органах Державної митної служби України.

У Державна казначейській службі України нагадують, що кошти, які зараховуються як власні надходження бюджетним установам, це кошти, які сплачуються юридичними чи фізичними особами за послуги, що надаються такими бюджетними установами.

По нові реквізии балансових рахунків 3125 «Рахунки для зарахування до спеціального фонду державного бюджету власних надходжень бюджетних установ» та рахунків 3155 «Рахунки для зарахування до спеціального фонду місцевого бюджету власних надходжень бюджетних установ» необхідно звертатися до розпорядників бюджетних коштів, на ім’я яких вони відкриті.

Читайте також: На Любешівщині розпочалося подання електронних декларацій за 2019 рік

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 лютого
Сьогодні
Вчора
26.02.2020
25.02.2020
24.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин