Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ніна Поліщук
Ніна Поліщук

Лобна: у місцевої мешканки повна хата вишивок

16:01 03.05.2020
319

У мешканки Лобни Ніни Поліщук хата як скриня з вишивками – пишуть у групі «Занесло в село».

Кожна річ у цієї господині має свою історію: чи то весільні рушники, чи то мамина вишита хустка, чи рубель «з качєлочком».

«Співали мої діди. Мама співала. Тато не співав. Два брати співають і грають. І ми, дві сестри. А діди два мої колись прийдуть, вип’ють по великому стаканови, поцилуються й спивають тиї пісні всі... І ми якось так позапам’ятовували. Дем’ян Корнилович і Йван Михайлович звалися», – розповідає майстриня.

Весь одяг, у якому вона сфотографована, – унікальний, жінка зберігає його ще від своєї мами. Одягає на виступи місцевого гурту «Подруженьки». Вишиті сорочки, хустки, фартухи з рушниками в основному гладдю. Але є й хрестиком. Сорочку носить на свята мамину, пошиту й вишиту ще в 55-му році.

Недавно видання Бізнес.Район, зазначається наприкінці допису, розповіло про волинську студентку, яка створила свій бренд вишитих футболок і продає ці оригінальні речі через соцмережі. Так-от, це – Софія Поліщук і вона – онучка Нінина!) Ще б пак: рости біля такої бабусі, то не на один бренд можна надихнутися.
Фото Ірини КАБАНОВОЇ.

Читайте також: Лобна: у мережі показали раритетну хустку місцевої вишивальниці

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 травня
Вчора
26.05.2020
25.05.2020
24.05.2020
23.05.2020