Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Скринька здоров'я
Скринька здоров'я

Любешівська ОТГ отримає «Скриньку здоров’я для громади»

13:53 20.05.2020
171

Програма «U-LEAD з Європою» продовжує свою діяльність, попри сьогоднішні умови.

Про це інформує Волинський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою».

З початку пандемії коронавірусу «U-LEAD з Європою» провела велику кількість онлайн-подій з тисячами учасників з усіх 24 областей України. Таким чином, «U-LEAD» сприяє цифровізації управління громадами та підтримує заходи соціальної дистанції уряду України.

Програма «U-LEAD з Європою», що реалізується за участі ряду донорів, спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією у співпраці з Міжнародним Благодійним Фондом (МБФ) Карітас України, розпочала ініціативу «Підтримка об'єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19».

Понад 900 ОТГ в Україні отримають дві «Скриньки здоров’я для громади», що міститимуть засоби індивідуального захисту та предмети першої необхідності для роботи працівників
галузі охорони здоров'я, рекомендовані ВООЗ та Міністерством охорони здоров’я України: рукавички, маски, окуляри, халати, безконтактні термометри, респіратори та дезінфекційні засоби.

Комплекти надійдуть у кожну ОТГ до кінця травня та допоможуть медичним працівникам залишатися в безпеці та підтримувати здоров’я своєї громади. Усі товари сертифіковані відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» робить внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян. Програма продовжуватиме працювати на регіональному, національному та місцевому рівнях і спрямовуватиметься на те, щоб зробити громади успішним та сприятливим середовищем на користь усіх громадян України.

Читайте також: Пацієнтка психлікарні в Олиці померла від коронавірусу

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
3 червня
Сьогодні
Вчора
01.06.2020
31.05.2020
30.05.2020