Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Олег Кух
Олег Кух

Любешівська селищна рада обрала проєкти, які профінансують за бюджетні кошти

17:00 11.08.2020
785

11 серпня відбулось засідання робочої групи з питань Бюджету. На ньому обрали проєкти-переможці, які фінансуватимуться шляхом коштів селищної ради.

Про це повідомили на сайті Любешівської селищної ради.

Робоча група прийняла рішення передбачити фінансування згідно з рейтингом переможців - одного великого, і чотирьох малих проєктів, а саме:

  • «Сучасна молодь обирає спорт!» (великий проєкт) (автор – Світлана Кух с. Підкормілля) – 1691 голос.
  • Безпечний ліцей (впровадження системи відеоспостереження у ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І.Пасевича») (малий проєкт) (автор - Сергій Кутинець с. Залізниця) – 1652 голоса.
  • Географічний майданчик – лабораторія під відкритим небом (автор – Ірина Струк с. Седлище) – 1229 голосів.
  • Облаштування території біля підніжжя пам`ятника загиблим воїнам в селі Березна Воля (малий проєкт) (автор – Любов Зіміч с. Березна Воля) – 901 голос
  • Медіаосвіта для дошкільнят: облаштування інтерактивного простору в Залізницькому ЗДО (малий проєкт) (Галина Баран с. Залізниця) – 796 голосів.

«Любешівська громада в запровадженні громадського бюджетування дуже швидко розвивається, і це хороша практика. «На даний час реалізовано п’ять проєктів Бюджету участі. Ми й надалі будемо підтримувати ініціативу та ідеї наших жителів, адже це найефективніший інструмент е-демократії» - наголосив Олег Кух.

Як зазначив селищний голова, Любешівська громада в запровадженні громадського бюджетування дуже швидко розвивається, і це хороша практика.

Читайте також: У селі Зарудчі провели дезінфекцію приміщень

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
26 вересня
Сьогодні
Вчора
24.09.2020
23.09.2020
22.09.2020