Європейська перемога Климець і п’ять медалей волинян на Командному чемпіонаті України: фото першого дня змагань

16 Серпня 2020, 11:35
489

Волинська легкоатлетка Ірина Климець перемогла на Командному чемпіонаті України з блискучим результатом. У другій спробі Іра метнула молот на 73,01 м.

При цьому три з чотирьох спроб волинянки були за 70 метрів — 73.01, 72.96, 70.87. Із таким результатом Климець могла бути у топі будь-яких європейських змагань.

«Золотим» виявився старт у Луцьку для любешівця Сергія Березюка. Він переміг із персональним рекордом 8:22.51 на 3000 м.

У довгому спринті на 400 м наш Данило Даниленко поступився «золотом» сумчанину Олександру Погорілку. Суперник Данила неочікувано «вистрелив» і переміг із персональним рекордом. Відзначимо, що Даниленко біг на Командному чемпіонаті після незначного ушкодження.

Вибороли медалі й волинські скороходи. На незвичній для більшості дистанції у 5 000 «срібло» в Олени Мізернюк, а «бронза» — в Марії Сахарук.

У перший день змагань тільки фотофініш відсік лучанина Еріка Кострицю від п’єдесталу у спринті на 100 метрів. Переміг Олександр Соколов з Миколаївщини, другим був легендарний Сергій Смелик, а от відразу трьох спортсменів розсудив фотофініш. Він віддав перевагу Станіславу Коваленку, який разом із Кострицею показав результат 10.60 с.

У неділю, 16 серпня, Командний чемпіонат України триватиме й надії волинян на забіг на 800 м та Євгена Гуцола, а також 200-метровий спринт та Еріка Кострицю.