Любешівчани – серед переможців і призерів командного чемпіонату України з легкої атлетики

21 Вересня 2020, 10:34
1048

Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР серед легкоатлетів 2003 р.н. та молодші відбувся у Луцьку. Це завершальні великі змагання сезону, які прийняв луцький стадіон «Авангард» цього року.

Троє волинян вибороли чемпіонство. Альона Даценко з персональним рекордом перемогла на 400 м з бар’єрами – 1:05.44. Валерія Шоломіцька – чемпіонка у спортивній ходьбі в заході на 3 000 м (13:33.94).

Альона Даценко

Юлія Петрик виграла 3 000 м із результатом 10:15.82. Юлія принесла ще й срібло у скарбничку волинян на 1 500 м із результатом 4:42.46.

Максим Зейналян став другим серед десятиборців (5141 очко). Цей результат втішає, оскільки на Волині цей вид легкоатлетичної програми відчутно «просідав» раніше.

Приємно й за Євгена Литвина, який бронзовий у метанні молота (найкраща спроба – 56,70 м).

Третє місце посіла у спортивній ходьбі на 3 000 м й Катерина Токарчук.

У загальному заліку серед 25 збірних волиняни восьмі, а команда Любешівської ДЮСШ – «срібна» у заліку дитячо-юнацьких шкіл країни (тільки 2 бали любешівці програли переможцям сумчанам).