Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Любешівський селищний голова підписав меморандум про співпрацю з фондом енергоефективності

18:10 24.09.2020
480

Олег Кух підписав меморандум про співпрацю з фондом енергоефективності в ході Всеукраїнського форуму Фонду енергоефективності.

Про це повідомили на сайті Любешівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

23 вересня селищний голова Олег Кух взяв участь у другому Всеукраїнському форумі Фонду енергоефективності, який цьогоріч проходив онлайн. Одночасно участь у Форумі взяв голова місцевої ОСББ «Любаш 2» – Анатолій Карпік.

Спікерами зазначеного заходу були представники державної влади, Міністерства розвитку громад та територій України, ВРУ, міжнародні експерти та партнери Фонду.

В ході проведення учасники дискутували щодо перспектив розвитку реформи енергоефективності та обмінювалися досвідом реалізації енергоефективних практик, що впливають на ощадність та екологічність експлуатації багатоквартирних житлових будинків.

По закінченню Форуму очільник громади Олег Кух підписав Меморандум про співпрацю між державною установою «Фонд енергоефективності» та Любешівською селищною радою. Подальша співпраця з Фондом дозволить залучати кредитні ресурси для модернізації та впровадження енергоефективних заходів в житловому фонді багатоквартирних будинків громади при умові створення ОСББ.

Читайте також: Результати ЗНО з мови та літератури: які бали у випускників з Любешівщини

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
27 жовтня
Сьогодні
Вчора
25.10.2020
24.10.2020
23.10.2020
22.10.2020