Спорт на районі: двоє любешівських спортсменок стали чемпіонками України

29 Січня 2021, 12:15
Фото ілюстративне 1774 Джерело: sport.voladm.gov.ua
Фото ілюстративне

Вихованці Любешівської ДЮСШ виборюють золото та срібло на чемпіонаті України з легкої атлетики.

27-28 січня  в Сумах відбувався чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні. Про це повідомляють на сайті управління молоді та спорту Волинської ОДА.

У перший день змагань золоту медаль здобула Валерія Шоломіцька в спортивній ходьбі  на дистанції 3000 метрів. Срібну медаль виборов Тарас Корецький на дистанції 5000 метрів.

Призери є вихованцями Любешівської ДЮСШ, тренують їх Олена та Валентина Борисюки.

Другий день завершився для волинських спортсменів здобуттям двох медалей: золоту  виборола любешівчанка Юлія Петрик у бігові на 3000 метрів, також золоту здобула і Марія Алєйнікова у стрибках у висоту (спортсменка – учениця Володимир-Волинської ДЮСШ).