Вражає молодих: українців попередили про новий вид коронавірусу

09 Травня 2021, 10:03
1102

В Україні скоро з'явиться новий індійський штам коронавірусу COVID-19, який вражає молодих людей.

Як передає Укрінформ, про це розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу «Україна 24».«Ми можемо говорити, що він точно буде. І це реальність, і говорити треба правду. Зараз він вже зафіксований, зокрема, в країнах-сусідах, це і Чехія, Польща, Румунія. І тому зрозуміло, що в кінцевому підсумку він з'явиться і в Україні - як це було з британським штамом або з південноафриканським. Індійський штам досить важкий, він досить агресивний, більш контагіозний, досить складна клінічна картина з ураженням різних органів, зокрема, і шлунка, нирок. Сильна інтоксикація, і цей штам вражає молоде населення, що дуже неприємно», - заявив міністр.
 

Степанов додав, що COVID-19 відрізняється дуже великою кількістю мутацій. Але є мутації коронавірусу, як, наприклад,  британський, південноафриканський, індійський чи бразильський, що сильно відрізняються, змінюючи клінічну картину, стають більш агресивними. Виходячи з такої кількості мутацій, яка є, і частоти, з якою вони з'являються, ВООЗ і робить прогнози. Які ще можуть відбутися мутації, ми, на жаль, не знаємо, але ми повинні готуватися до найгірших варіантів, щоб мати можливість захищатися.

Читайте також: Менструальний цикл жінки не впливає на ефективність вакцини від COVID-19

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Коментар
13/06/2021 Неділя
13.06.2021
12.06.2021
11.06.2021