Волинянка Марія Сахарук – у двадцятці найкращих скороходок Олімпіади-2020

06 Серпня 2021, 15:19
Марія Сахарук НАШІ В ТОКІО 906
Марія Сахарук

Відбувся фінал Олімпійських ігор-2020 зі спортивної ходьби на дистанції 20 кілометрів, у якому виступало троє українок, зокрема й волинянка Марія Сахарук.

Змагання відбувалися в п'ятницю, 6 серпня. Участь брало 59 спортсменок. Україну на цій дистанції представляли скороходки Людмила Оляновська, Марія Сахарук, Ганна Шевчук.

На першій половині дистанції Марія Сахарук, яка представляє Волинь, трималася в десятці найкращих. Поступово скороходка відстала. На фініші Марія показала час  1:34,04 год. Це 19 підсумкове місце.

Ганна Шевчук стала 27, а Людмила Оляновська фінішувала 43.

Золоту медаль із часом 1:29,12 год здобула італійка Антонелла Пальмісано. Срібло в представниці Колумбії Сандри Аренас — 1:29, 37. Бронза у китаянки Лю Хун (час 1:29,57).

Відзначимо, що 6 серпня відбувся і фінал зі спортивної ходьби серед чоловіків на 50 кілометрів. Волинянин Іван Банзерук не фінішував, зійшовши з дистанції.

Водночас волинські веслувальники кваліфікувалися у півфінали. Юрій Вандюк пробився у півфінал Олімпійських ігор на дистанції 1000 метрів у каное-одиночці. А Марія Повх у складі байдарки-четвірки кваліфікувалася до півфіналу Олімпійських ігор-2020 на дистанції 500 метрів.