У районі змагались за мультиварки та спортивні м'ячі

24 Жовтня 2017, 22:50

В районі нагородили преможців особисто-командних змаганнь з легкої атлетики.

Чемпіонат району з легкої атлетики серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Любешівського району провели у четвер, 19 жовтня. Про це пишуть на сайті районної державної адміністрації.

Окремо підвели підсумки серед загальноосвітніх закладів І-ІІІ і І-ІІ ступенів. У командному заліку після запеклої спортивної боротьби визначили переможців. Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів І місце виборола команда Любешівського НВК, ІІ місце – село Гірки, ІІІ місце за командою села Люб’язь. Серед ЗОШ І-ІІ ст. першість виборола команда села В’язівно, друге – село Підкормілля, третє – команда села Лахвичі.

Під час змагань провели пробіг серед вчителів фізкультури. Жінки бігли 400 м, чоловіки – 500 м. За результатами змагань, серед жінок першу сходинку виборола вчитель фізкультури Ольга Остапчук з села Залаззя, друге місце у Альони Хвесик з Бихівської ЗОШ, третє – Оксани Борисюк  з села Любешівська Воля.

Серед чоловіків першим фінішував Олексій Ткачук з села Ветли, другий – Василь Горщар (Любешівська Воля), третій – Микола Кух (директор Люб’язівської ЗОШ).

В забігу переможці отримали головний приз – мультиварки, володарі другого і третього місць – спортивні м’ячі. Організатором пробігу виступив президент федерації з легкої атлетики Любешівського району Олександр Борисюк.