Підлітка з Любешівщини, якому пересадили серце, виписали з лікарні

19 Жовтня 2021, 12:27
Підлітка з Волині, якому пересадили серце, виписали з лікарні 511
Підлітка з Волині, якому пересадили серце, виписали з лікарні

Перша дитяча трансплантація серця в Україні пройшла успішно. Тому 13-річного підлітка з Волині, якому чотири тижні тому вперше в Україні пересадили серце, уже повертається додому.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав хірург Борис Тодуров, котрий разом з командою лікарів працював над пересадкою серця хлопцеві. 

«Максим сьогодні їде додому в доброму здоров'ї та в гарному настрої. За останній місяць команда Інституту серця виконала чотири пересадки серця, дві з них - дитячі. Поспішайте наповнити своє життя добрими справами, особливо якщо це стосується дітей», – написав хірург.

Також у відео Борис Тодуров зазначив, що за ці чотири тижні у хлопця в Інстаграмі вже є понад шість тисяч підписників, та закликав підписуватися на його сторінку, де хлопець буде ділитися своїми враженнями про те, як це - жити з донорським серцем. 

Лікар зазначив, що операція – найбільш унікальний випадок за останній рік, тому вже наступного тижня обіцяє розповісти про стан 12-річної дівчинки, якій також пересадили серце. 

Своєю чергою Максим подякував лікарям за шанс на нове життя та висловив сподівання, що все буде добре!

Читайте також: «Ми довго готувалися, щоб втілити це в життя», – хірург Олег Самчук про пересадку серця 13-річному волинянину

 

 

Коментар
05/12/2021 Неділя
05.12.2021
04.12.2021