У сусідів: учителька Цмінівського ліцею розповіла, чому вдарила учня

28 Листопада 2021, 16:01
Свого обличчя вчителька показувати не захотіла 456
Свого обличчя вчителька показувати не захотіла

Учителька Цмінівського ліцею, яка підняла руку на дев'ятикласника, вибачилася перед учнем та його однокласниками.

Про це повідомили на Суспільному.

Журналісти побували у навчальному закладі, де поспілкувалося з вчителькою, директоркою закладу та місцевими жителями, котрі поділилися своїми думками щодо події у школі.

Вчителька фізики Валентина Мельник, яка на відео б'є учня, працює в школі 32 роки. Каже, що трапилося усе 18 листопада після четвертого уроку на перерві. Жінка свого обличчя показувати не захотіла, бо емоційно відреагувала на поведінку учня.

«Учні спровокували мене до того, що я не стрималася та перейшла межу. Я завела учня до себе. Він до мене викрикував: «Виходь, давай виходь». І я не витримала цього всього. Я терпіла і потім не стрималася, скубнула його за вухо і з такими словами до нього: «Що ти хотів цим довести своїми діями». Скубнула за вухо і так емоційно махала руками. Чи я його сильно вдарила, чи він повернув голову», – сказала вчителька.

Читайте також: У сусідів: на Маневиччині вчителька вдарила в обличчя учня

Зі слів освітянки, підняла руку на учня вперше за 32 роки викладання.

«На відео видно, що ніби я вдарила. Я була в такому стані, що не можу сказати, чи сильно я його вдарила. Я визнаю, що переступила межу і не виправдовую себе», – каже Валентина Мельник.

Після того, як відеозапис потрапив у соціальні мережі, вчителька вибачилася перед учнями за свої дії.

«Я зайшла в клас і вибачилася перед учнями. Зібралися після того, як побачила це відео. Прийшли батьки. Вони заяву до поліції не писали. Я вибачилася перед батьками, я визнала свою вину, що я не стрималася», – додала вчителька фізики.

 

Що каже дирекція школи

Директорка Цмінівського ліцею Людмила Лавренюк про подію дізналася з відеозапису.

«Відео з'явилися учора, а інцидент трапився у четвер. До цього часу ми нічого не знали. До нас не зверталися ні учні, ні батьки», – каже керівниця навчального закладу.

Учень, якого вдарила вчителька, навчається в 9 класі. Після того, що трапилося, за медичною допомогою він не звертався, – зазначила директорка. З її слів, 23 листопада хлопця на уроках не було, оскільки 22 листопада допізна розбиралися із ситуацією.

«Батько прийшов і каже: «Знаючи свою дитину, я не можу висувати претензії до вчителя». Заяву до поліції батьки відмовилися писати. Вони сказали, що вибачають вчителю. Це не є нормою для нашого закладу», – говорить Людмила Лавренюк.Дев'ятикласник, якого вдарила вчителька, проживає в сусідньому селі. З хати, де він живе, до кореспондента вийшла жінка, та повідомила, що родичі нічого коментувати не будуть.

Читайте також: У маневицькій школі старшокласники розбризкали перцевий балончик

Поліція відкрила кримінал

«Зараз цю справу розслідує поліція. Були допитані вчителька та учень, батько та бабуся, вони жодних претензій не мали, відмовилися від написання заяви. Однак на відео чітко видно, що вчителька цей удар завдає», – зазначила речниця Нацполіції Волині Ольга Бузулук.

За фактом умисного завдання удару відкрили кримінальне провадження за статтею 126 ККУ. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження чи позбавлення волі до п'яти років.

Коментар
19/01/2022 Середа
19.01.2022
18.01.2022
17.01.2022