Бал, майстер-клас та вечори: куди піти під час новорічно-різдвяних свят у районі
Впродовж новорічно-різдвяних свят на Любешівщині проведуть низку розважальних заходів.
Програму заходів реалізовуватимуть з понеділка, 1 січня, до неділі, 21 січня. Про це йдеться на сторінці Любешівської ОТГ нa Facebook.
У Любешові проведуть такі святкові дійства:
1. Новорічний Бал – Маскарад (1 січня, Районний будинок культури, початок о 13:00)
2. Новорічні вечори відпочинку (1 січня; 2 січня; 5 січня; 6 січня; Районний будинок культури, початок о 20:00)
3. Створення витинанок «Сніжинки-балеринки» (3 січня, Районна бібліотека для дітей, початок о 13:00)
4. Народознавча виставка «Бо прийдуть до тебе три Празники в гості…» (3 січня, Центральна районна бібліотека)
5. Різдвяний вечір відпочинку «Для тих кому за 30…» (7 січня, початок о 20:00)
6. Майстер-клас «Створи диво своїми руками» (9 січня, Районна бібліотека для дітей, початок о 14:00)
7. Година народознавства «І знов Різдво… Воно неначе казка» (12 січня, Районна бібліотека для дітей, початок о 14:00)
8. Новорічні вечори відпочинку (12 січня; 13 січня; 14 січня; Районний будинок культури, початок о 20:00)
9. Вечори відпочинку (19 січня; 20 січня; 21 січня; Районний будинок культури, початок о 20:00)
10. Вистава – мюзикл «Ніч перед Різдвом» (14 січня, Районний будинок культури, початок о 16:00)
11. Районний кущовий огляд – конкурс різдвяних та колядницьких гуртів «Добрий вечір тобі… » (9 січня; 10 січня)
9 січня проведуть конкурс у таких селах:
1. Мукошин (сільський клуб) / Судче (сільський будинок культури)
2. Ветли (сільський будинок культури) / Залізниця (сільський будинок культури)
3. Гірки (сільський клуб) / Лобна (сільський клуб)
4. Невір (сільський клуб) / Рудка (сільський клуб)
5. Мала Глуша (сільський будинок культури) / Березичі (сільський клуб)
6. Велика Глуша (сільський будинок культури) / Седлище (сільський будинок культури)
7. Щитинь (сільський клуб)
10 січня проведуть конкурс у таких селах:
1. Цир (сільський будинок культури) / Підкормілля (сільський клуб)
2. Лахвичі (сільський клуб) / Угриничі (сільський клуб)
3. Бихів (сільський будинок культури) / В'язівне (сільський клуб)
4. Бірки (сільський будинок культури) / Селісок (сільський клуб)
5. Деревок (сільський будинок культури) / Зарудчі (сільський клуб)
6. Залаззя (сільський будинок культури) / Великий Курінь (сільський клуб)
7. Люб'язь (сільський будинок культури) / Проходи (сільський клуб)
8. Дольськ (сільський будинок культури) / Воля – Любешівська (сільський клуб)
9. Хоцунь (сільський клуб)
Фінал конкурсу проведуть на районній сцені у неділю, 21 січня.