Юні борці та борчині з Любешівщини стали переможцями та призерами чемпіонату області

08 Грудня 2022, 13:43
Любешівські борці зі своїм тренером 396
Любешівські борці зі своїм тренером

Любешівські борці відзначилися у двох турнірах з боротьби.

7 грудня у Володимирі відбулися  два турніри: чемпіонат Волинської області серед юнаків та дівчат 2007-2009 р.н., та дитячі змагання,  присвячені  Збройним силам України – інформує у фейсбуці тренер Мгер Маргарян.

Любешівські борці, зазначає тренер, у двох турнірах показали дуже добрі результати. Так, чемпіонами області стали Русило Євген, Трушик Дмитро, Медведюк Назар, Косюк Анна та Юрко Софія. 2 місце – у Павла Клямарова, 3 місце – у Юрія Деркача та Олександра Полюховича.

На турнірі, присвяченому ЗСУ перші місця здобули Маргарян Ерік, Бубало Ярослав,Трушик Антон, Клямар Тимофій, Бубало Богдан, 2 місце – Кравчук Дмитро та Хомич Тимофій, 3 місце – Борисюк Андрій, Курінчук Ілля, Оласюк Назар і Видерко Михайло.

Мгер Маргарян також відзначає гарну підготовку та проведення цих змагань.