Любешівський суд виправдав водія, який керував трактором напідпитку

10 Квітня 2018, 11:45
1935

Ввечері, 5 лютого 2018 року, у селі Бихів Любешівського району поліцейські спинили п'яного водія трактора.

Про це йдеться в судовій справі, яку розглянув Любешівський районний суд.

Зазначається, що водій керував трактором «кустарного» виробництва з ознаками алкогольного сп'яніння: запах з рота алкоголю, нестійка хода. Тому поліцейські провели тест на алкоголь за допомогою драгера, який за їхніми словами показав більше 0,2 проміле.

Чоловік в суді свою вину у вчиненні правопорушення не визнав. Пояснив, що поліцейські запропонували пройти тест на алкоголь за допомогою алкотестера, і він погодився, хоча пояснив, що не вживав спиртні напої. 

Після вказаних дій поліцейські склали протокол про адміністративне правопорушення, вказали, де необхідно проставити підпис та поїхали. Наказали чоловіку приїхати до райвідділку наступного дня для оформлення матеріалів по справі. Після цього затриманий сів за кермо свого мотоблока і поїхав додому.

Однак, поліцейські не показали результати алкотесту затриманому і були відсутні свідки під час проведення тесту, чим правоохоронці порушили вимоги проведення процедури у встановленому законом порядку.Тому складений адмінстративний протокол згідно норми закону ч.5 ст.266 КУпАП  є недійсним і на суді такі результати алкотестера визнаються недопустимим доказом.

Зрештою, суддя Наталія Гладіч не отримавши інших доказів, постановила закрити провадження на підставі п.1 ст.247 КУпАП за відсутністю складу в діях підсудного вказаного адміністративного правопорушення. Окрім цього у водія тимчасово вилучили посвідчення тракториста-машиніста.

 

Коментар
05/12/2021 Неділя
05.12.2021
04.12.2021