Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Волинські медики вивчали аспекти реформування галузі
Волинські медики вивчали аспекти реформування галузі

Волинські медики вивчали аспекти реформування галузі

17:08 17.05.2018
186

На Волині відбулася триденна науково-практична конференція «Реформування галузі охорони здоров’я: державний та регіональний аспекти».

У середу, 16 травня, завершилася триденна науково-практична конференція «Реформування галузі охорони здоров’я: державний та регіональний аспекти». ЇЇ реалізували завдяки субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту Світового банку і Міністерства охорони здоров'я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей». Про це йдеться у дописі групи «Зниження рівня захворюваності на хвороби системи кровообігу - Волинська ОДА» у Facebook.Мета заходу полягала в тому, щоб підвищити обізнаність менеджерів охорони здоров'я щодо ефективних методів управління в медичній сфері, допомогти пристосуватися до роботи в нових умовах, адже галузь перебуває у стадії активного реформування.

На конференцію прибули генеральні директори територіальних медичних об’єднань, головні лікарі центральних районних, районних та міських лікарень і центрів первинної медико-санітарної допомоги області.
Заступник голови Волинської облдержадміністрації, керівник групи управління субпроектом Сергій Кошарук зазначив, що програма науково-практичної конференції кладалася з дотримання рекомендацій профільного міністерства. Також він зробив огляд результатів впровадження субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Тему «Медична реформа в дії: юридичні аспекти» розкрив старший викладач кафедри організації й управління охороною здоров’я Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, адвокат, юрисконсульт Андрій Олійник. Про практичні заходи МОЗ України щодо підготовки системи охорони здоров’я до впровадження нової моделі фінансування стаціонарів за методологією ДСГ й роль інформаційних технологій та кваліфікації персоналу доповів заступник директора Центру медичної статистики МОЗ України Сергій Дяченко.Другий день заходу взяла на себе команда під керуванням Тетяни Коби, що нині є радником Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун. Про визначення обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів для закладів охорони здоров’я відповідно до Національного переліку основних лікарських засобів розповіла начальниця відділу ціноутворення та реімбурсації Державного експертного центру Олена Семиренко. Про теоретичні та практичні питання застосування Національного переліку основних лікарських засобів говорила директорка департаменту раціональної фармакотерапії Державного експертного центру Юлія Малишевська. Тетяна Коба акцентувала на практичних питаннях щодо закупівель лікарських засобів відповідно до Національного переліку основних лікарських засобів. Теми оскарження та проблемні питання по публічних закупівлях лікарських засобів і моніторинг публічних закупівель лікарських засобів пояснював слухачам консультант з питань публічних закупівель Денис Левченко.
У третій день про кроки до побудови ефективної комунікації з пацієнтом як запоруки довготривалих та якісних відносин роповіла PR-менеджер Медичного центру «Благомед» та ТОВ «Kromberg&Schubert Україна» Тетяна Сомова. На розширенні функціоналу медичної інформаційної системи «Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області» шляхом трансформації в Єдину систему електронної охорони здоров’я Волинської області (первинна ланка) зупинився консультант з ІТ субпроекту Дмитро Киращук.
;
Коментарі

Земля

22:57 18.05.2018

Бред, закрити, скоротити куди ми падаєм. Макарони, лапша і первісний лад, без майбутнього. Що за вікном змінилося...нас меншає

Маріонетки

23:05 18.05.2018

Чому ці люди мають право, порушувати мої Конституційні права, вони злочинці на пенсії............

24 вересня
Вчора
22.09.2018
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин