Школярі з Любешівської Волі побували на історико-екологічній екскурсії в національному парку

20 Квітня 2024, 09:00
Школярі знайомлться з історичною пам'яткою Любешева 393
Школярі знайомлться з історичною пам'яткою Любешева

Діти почерпнули інформацію про краєзнавчі цінності,  поглибили знання про неповторність і красу природи рідного краю, про необхідність її збереження і примноження.

Днями учні 5 і 7 класів Любешівськоволянської гімназії побували на історико-екологічній екскурсії в Національному природному парку  «Прип'ять-Стохід». Про це йдеться на фейсбук-сторінці гімназії.

Надзвичайно цікавими та пізнавальними, зазначається в дописі, були розповіді та локації від організаторів заходу. Діти дізналися багато інформації про краєзнавчі цінності селища, згадали історичне минуле Любешева, розширили й поглибили знання про неповторність і красу природи рідного краю, про необхідність її збереження та примноження. А ще смакували надзвичайно смачним і запашним фіточаєм, яким гостинно пригостили їх екоосвітяни національного парку. 

Під час екскурсії школярі завітали й у пожежно-рятувальну частину селища. Діти приміряли одяг вогнеборців, сиділи за кермом справжньої пожежної автівки, «гасили» пожежу та  здобували нові знання з безпеки.

Читайте також: Краєзнавча екскурсія у Любешеві

Коментар
23/05/2024 Середа
22.05.2024