У Польщі любешівка розповіла учасникам конгресу про життя української молоді під час війни

18 Червня 2024, 15:37
Представниці Любешівщини на конгресі 383
Представниці Любешівщини на конгресі

Можливість брати участь у молодіжному обміні між Україною та Польщею  представниці Любешівщини отримали завдяки співпраці з NGO Great Idea та польської організації Fundacja Nowy Staw. 

Троє делегаток, які є членами Молодіжної ради при Любешівському селищному голові, – Ірина Корецька, Анастасія Свищук та Дарина Герець на запрошення партнерської NGO «Great idea» з Ковеля взяли  участь у престижному міжнародному конгресі «Eastern Congress of Young Leaders» у польському місті Любліні. Про це повідомляють на сайті Любешівської селищної ради.

Захід проходив  у рамках Східноєвропейського конгресу країн «Трьох морів».

Завдяки партнерству з NGO Great Idea любешівські делегатки отримали можливість поділитися реаліями життя в Україні та підкреслити незламний дух українців. Особливе місце в програмі конгресу займає виставка «Невидані дипломи», присвячена пам'яті українських студентів, які загинули під час війни.

Ірина Корецька мала нагоду виступити на великій сцені, де розповіла про те, як, незважаючи на труднощі війни, молодь в Україні продовжує отримувати дипломи під бомбардуваннями. Поділилася  історією, коли, бувши студенткою,  24 лютого 2024 року в укритті університету в місті Ірпені отримувала свій диплом. Присутні в залі не стримували сліз.

Можливість брати участь у молодіжному обміні між Україною та Польщею  представниці Любешівщини отримали завдяки співпраці з NGO Great Idea та польської організації Fundacja Nowy Staw. Ця програма об'єднала 15 активних молодих людей з різних регіонів України, які вже зараз впроваджують позитивні зміни у своїх громадах.

Читайте також: Любешівська молодь вчилася співпрацювати з народними депутатами

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром