Захиснику Батьківщини з Великого Куреня Віктору Марчику виповнилося б 28 років

21 Червня 2024, 09:06
Віктор Марчик 1126
Віктор Марчик

День народження воїна-краянина, який загинув, захищаючи Україну від російської агресії.

21 червня 1996 року в селі Великий Курінь Камінь-Каширського району народився Віктор Марчикголовний сержант 61-ї окремої механізованої степової бригади. Про це йдеться на сайті Нового життя.

Був єдиним сином у батьків, мав двох старших сестер. Після 11 класів місцевої школи навчання продовжив у Шацькому лісовому коледжі. Згодом підписав контракт із ЗСУ, понад рік служив на території Луганської й Донецької областей. Був артилеристом.

Після закінчення контракту повернувся додому. Одружився й переїхав у Дніпро, звідки була родом дружина. Виховували двоє дітей.

Коли почалася  повномасштабна війна, Віктор вивіз дружину з дітьми за кордон, а сам у квітні 2022-го  пішов до війська. Спочатку був інструктором із навчання на самохідних артилерійських установках, згодом разом із побратимами вирушив у зону бойових дій.

Спочатку воював на території Миколаївщини та Херсонщини. Пережив багато різних небезпечних ситуацій, у яких, здавалося, неможливо і вижити. Але він, як сам любив жартувати, вважав себе щасливчиком. За роки служби отримував багато різних високих нагород.

У травні 2023 року Віктор Марчик їздив на спеціальні навчання до Німеччини. 

Останнім напрямком, на якому служив краянин, став Авдіївський. На жаль, у перший день весни 2024 року його життя обірвалося на війні.

Поховали воїна на кладовищі села Великий Курінь.

Читайте також: Українські захисники знищили ще понад тисячу окупантів

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром