Любешівщина: як розвивалася культура та мистецтво в громаді упродовж 2023 року

10 Липня 2024, 15:42
Учасники художньої самодіяльності 512
Учасники художньої самодіяльності

Інформація завідувачки сектору культури, молоді, спорту та туризму Любешівської селищної ради «Про хід виконання у 2023 році Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Любешівської селищної ради на 2021-2025 роки». 

Її заслухали депутати на нещодавній сесії Любешівської селищної ради – передає кореспондент сайту  Район.Любешів

Інформацію озвучила  завідувачка сектору культури, молоді, спорту та туризму управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради Ольга Оласюк.

Протягом 2023 року на реалізацію Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини, сказала вона,  в Любешівській селищній раді для проведення державних, календарних, професійних, традиційних свят використали  1533 гривні. Ці кошти пішли на участь в обласному конкурсі читців «Мій любий краю».

У зв’язку з повномасштабним вторгненням Росії в Україну та введенням воєнного стану реалізація Програми здійснювалася частково. Зважаючи на це, працівники Центру культури та дозвілля проводили виключно благодійні концерти, ярмарки для збору коштів на підтримку Збройних Сил України.

Торік у Любешівській дитячій музичній школі навчалося 138 учнів на фортепіанному й народних та ударно-духових інструментах відділах і класі скрипки. Працювало ще два класи в Залізниці та Седлищі.

Учні дитячої музичної школи брали участь та ставали переможцями різноманітних конкурсів серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області. Упродовж навчального року учні школи були переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Перейшовши до питання розвиток музейної справи, зокрема Музею партизанської слави, Ольга Оласюк зазначила, що робота цього закладу призупинена у зв’язку із відсутністю працівника.

Інформацію завідувачки депутати взяли до відома, а сектору культури, молоді, спорту та туризму рекомендували продовжити виконувати Програму розвитку.

Читайте такожФольклорний гурт із Любешівщини показав обряд збирання чорниць

 

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром