У Любешеві представили кабінет комп’ютерної томографії

06 Лютого 2025, 17:46
Кабінет комп’ютерної томографії 1423
Кабінет комп’ютерної томографії

Сучасне комп’ютерне обладнання громада отримала в межах державної програми Міністерства охорони здоров’я України.

6 лютого в Любешівській багатопрофільній лікарні відбулося представлення кабінету комп’ютерної томографії – інформують на сайті громади.

У заході взяли участь народна депутатка Ірина Констанкевич, начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук,  селищний голова Олег Кух, керівництво медзакладу та запрошені гості.

Сучасний комп’ютерний томограф, ідеться в повідомленні, коштує 15 мільйонів гривень, його громада отримала в межах державної програми Міністерства охорони здоров’я України. Це обладнання значно покращить діагностичні можливості медзакладу та підвищить рівень надання медичних послуг. 

Як зазначив директор лікарні Сергій Герець, медичний персонал уже пройшов необхідне навчання для роботи з новим обладнанням. Наразі триває процес отримання дозволу на його експлуатацію від Державної інспекції ядерного регулювання України.

Читайте такожЛюбешів: у лікарню закупили устаткування для операційного блоку

 

 

Коментар
23/03/2025 Неділя
23.03.2025
22.03.2025
21.03.2025