Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Голова селищної ради
Голова селищної ради

Які рішення прийняли депутати на 12 позачерговій сесії

14:59 12.07.2018
343

На порядок денний позачергової 12 сесії селищної ради, винесено 23 питання. Із 34 депутатів прибуло – 22.

Сесія відбулася у середу, 11 липня. Про це повідомляють на сайті Любешівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Селищний голова Олег Кух, розпочинаючи засідання, представив присутнім новопризначеного начальника відділу прикордонної служби «Дольськ» - капітана Романа Васильовича Яхвана та зачитав запит депутата Василя Тимощука, який стосувався реконструкції вуличного освітлення в с.Діброва Залаззівського старостинського округу. Посприяти у фінансуванні Інтернет-зв’язку,виданні книги про село Судче та провести обстеженнявуличного освітлення у селах Судче та Бережна Воля просив у своєму запиті і депутат Валерій Панасюк.

Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, де затвердили Статут, передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівського району» до правонаступника – комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради». Продовжили контракт та призначили на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центру первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради» Наталію Анатолієвну Ланевич (строком на 3 роки).

Після чого затвердили склад конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Любешівської селищної ради. Проголосували депутати і за проект рішення «Про безоплатне прийняття юридичної особи «Державної центральної районної аптеки №33 Любешівського району», її цілісних майнових комплексів, будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради, входження в засновники та затвердження Статуту у новій редакції».

Обговорюючи питання щодо передачі центральної аптеки, селищний голова Олег Кух зауважив, що на засіданнях постійних комісій селищної ради з гуманітарних питань та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, під час яких розглядалось данепитання, депутати внесли деякі поправки. А саме: підпункт роздрібна торгівля лікарськими засобами пункту 2.2.Статуту державної центральної районної аптеки № 33 Любешівського району викласти в такій редакції «- роздрібна торгівля лікарськими засобами та виробами медичного призначення».

По закінченню депутати селищної ради розглянули блок земельних питань. Цього разу вони працювали у новому форматі, адже на їх розгляд були представлені графічні матеріали (планвiдведення земельної ділянки), по яких приймаються ті чи інші рішення.


;
Коментарі
23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин