Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Національний природний парк «Прип'ять – Стохід»
Національний природний парк «Прип'ять – Стохід»

«Прип'ять – Стохід» включили до списку маловідомих місць, що закарбуються у пам'яті

17:47 18.08.2018
1032

Українська «Амазонія» – Національний природний парк «Прип'ять – Стохід» увійшов до списку «маловідомі місця Волині, що закарбуються у Вашій пам'яті».

Відповідний список склав 24канал.

Національний природний парк «Прип'ять – Стохід» було створено у 2007 році та складається він із низки заказників. Загальна його площа становить майже 40 тисяч гектарів, де переплелися болота, піщані дюни та ліси. Але найбільше тут ваблять природні комплекси лабіринтів річок Прип'яті та Стоходу, якими плисти на човні – лише одне задоволення.

Природний світ парку є дуже багатим і різноманітним. Зокрема, тут можна зустріти реліктові дерева та чагарники, а більшість тварин занесено до Червоної книги. Сподобається ця місцевість і шанувальникам співу птахів, які наповнюють місцеві ліси. Крім того, тут розгляглися шість унікальних озер, які, за словами вчених виникли ще у дольодовиковий період і є багатими на гліцерин.

Унікальний парк «Прип'ять – Стохід» з висоти: відео

Але не лише природою бере ця місцевість, припаде вона до смаку і любителям давнини, які безумовно вподобають Любешів із його історичними пам’ятками XVII – XVIII століть. Перш за все, тут заслуговує уваги садиба Чарнецьких, від якої, на жаль, залишилися лише в’їзні ворота та ландшафтний парк. Також варто відвідати у цьому містечку келії Монастиря піарів (XVII століття), що свого часу був будинком колишньої монастирської школи та тут навчався Тадеуш Костюшко, та Костел і келії монастиря капуцинів (XVIII століття).

Коментарі

Волинянин

11:38 20.08.2018

А-ха-ха. У киян часто проявляється хвороба географічного кре...зму! Стохід у Ратнівському районі )))) І, що такого надзвичайного у Любомлі? А фото Володимира - просто супер.

21 лютого
Сьогодні
Вчора
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин