Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Стратегія розвитку
Стратегія розвитку

Любешівська громада: працюють над Стратегією розвитку

13:00 17.10.2018
399

У Любешівській селищній раді продовжують працювати над Стратегією розвитку громади – документом, який визначить напрямки та пріоритети розвитку нашої ОТГ.

16 жовтня 2018 року відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку ОТГ. Експертний та консультаційний супровід селищній раді надає Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», – повідомляють в ОТГ.

Під час засідання члени робочої групи ознайомилися з детальним аналізом опитування, яке відбулося за допомогою анкетування і тривало більше місяця, та стратегічним баченням жителів громади. Презентувала матеріали головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності Любешівської селищної ради Вікторія Кондаревич.

Даючи характеристику Любешівській ОТГ, 27,51% мешканців зазначили, що просто змушені тут жити. Для 28,17% опитаних громада комфортна для проживання, а 18,68% хочуть, щоб тут продовжували жити їхні діти.

Серед головних факторів, які заважають розвитку громади, більшість респондентів назвали безробіття, відсутність належної інфраструктури та недостатня громадська активність, представники бізнесу додали також до пріоритетних проблем несприятливі умови для розвитку підприємства.

Серед пріоритетних завдань для розвитку громади люди бачать у вирішенні проблеми безробіття, ремонт інфраструктури, розвиток малого і середнього бізнесу та туризму.

Окрім того, Вікторія Кондаревич розробила детальний соціально-економічний аналіз Любешівської громади та презентувала його на прикладі картосхем.

Ознайомившись з результатами анкетування, учасники засідання розділилися на групи, аби визначити та узагальнити сильні і слабкі сторони громади, а також можливості та загрози розвитку ОТГ. Окрім того визначились із датою наступного засідання – це початок листопада.

Коментарі
25 квітня
Вчора
23.04.2019
22.04.2019
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин