Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Район.Любешів – тримай руку на пульсі життя свого району

Район.Любешів – онлайн-видання, яке оперативно розповість найцікавіші новини, об’єктивно висвітлить стан подій і поінформує про найактуальніше.

Ми працюємо, аби Ви жили в якісному інформаційному просторі та знали, що відбувається у вашому населеному пункті не з чуток, а з достовірних джерел.

Наш пріоритет – якість. Ми знайдемо найважливіші факти та подамо їх під соусом точності. Ви будете знати про рішення місцевих органів влади завдяки нашим новинам, Ви побачите найяскравіші деталі культурного життя вашого селища чи села у наших репортажах, Ви дізнаєтесь більше про жителів Любешівщини завдяки інтерв’ю в нашому виданні.

Та найважливіше: кожен житель Любешівщини може долучитися до команди журналістів та стати творцем інформаційного простору.  Якщо ж у Вас цікава історія життя – розкажіть нам і одного ранку прокинетесь місцевою знаменитістю.

Район.Любешів завжди готовий до співпраці з читачем. Стати співавтором  контенту нашого видання дуже просто – слід натиснути «Додати новину» та заповнити відповідну форму або написати на електронну пошту [email protected]

Район.Любешів є частиною мережі Rayon.in.ua.

У мережі Район.in.ua працює 22 видання: Район.Луцьк,Район.Рожище,Район.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.КіверціРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.Горохів,   Район.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.Маневичі,  Район.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Турійськ. У Рівненській області працює три сайти Район.Острог  Район.Гоща. Район.Корець. Район.Демидівка.

У 2018 році у мережі Район.in.ua  запрацював діловий проект Бізнес.Район, який покликаний урізноманітнити тематику насамперед для нашої лояльної аудиторії, а також її розширити.

Підписуйтеся на емейл-розсилку, Push-повідомлення та наші сторінки у соцмережах (Facebook).

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефонами: +38 (066) 129 34 00, (0332) 77-01-12 та пишіть на електронну скриньку [email protected].

 

 

23 січня
Вчора
21.01.2021
20.01.2021
19.01.2021
18.01.2021