Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Район.Любешів – тримай руку на пульсі життя свого району

Район.Любешів – онлайн-видання, яке оперативно розповість найцікавіші новини, об’єктивно висвітлить стан подій і поінформує про найактуальніше.

Ми працюємо, аби Ви жили в якісному інформаційному просторі та знали, що відбувається у вашому населеному пункті не з чуток, а з достовірних джерел.

Наш пріоритет – якість. Ми знайдемо найважливіші факти та подамо їх під соусом точності. Ви будете знати про рішення місцевих органів влади завдяки нашим новинам, Ви побачите найяскравіші деталі культурного життя вашого селища чи села у наших репортажах, Ви дізнаєтесь більше про жителів Любешівщини завдяки інтерв’ю в нашому виданні.

Та найважливіше: кожен житель Любешівщини може долучитися до команди журналістів та стати творцем інформаційного простору.  Якщо ж у Вас цікава історія життя – розкажіть нам і одного ранку прокинетесь місцевою знаменитістю.

Район.Любешів завжди готовий до співпраці з читачем. Стати співавтором  контенту нашого видання дуже просто – слід натиснути «Додати новину» та заповнити відповідну форму або написати на електронну пошту [email protected]

Район.Любешів є частиною мережі Rayon.in.ua.

Район.in.ua – мережа гіперлокальних видань, які об’єднують людей одного міста чи району, забезпечуючи їх вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування. 

У мережі Район.in.ua працює 28 видань.

На Волині це – Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.МаневичіРайон.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Ківерці та Район.Турійськ.

У Рівненській області діє п'ять сайтів: Район.ОстрогРайон.СарниРайон.ДубноРайон.Рівне та Район.Вараш.

На теренах Закарпаття працюють Район.Свалява та Район.Мукачево.

Також у мережі працюють тематичні проєкти: Бізнес.РайонРайон.МедицинаРайон.Історія та Спорт на районі.

Гіперлокальні ЗМІ – це видання, які обмежені тематикою навколо визначеної адміністративної одиниці (району, міста, села, вулиці). На сьогодні це найзатребуваніший тип ЗМІ. Людям цікаві насамперед новини їхнього району, містечка, села і навіть вулиці. Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочерговою потребою сучасної людини, де б вона не жила. Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію

Підписуйтеся на емейл-розсилку, Push-повідомлення та наші сторінки у соцмережах (Facebook).

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефонами: +38 (066) 129 34 00, (0332) 77-01-12 та пишіть на електронну скриньку [email protected].

12 травня
Вчора
10.05.2021
09.05.2021
08.05.2021
07.05.2021
06.05.2021