Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
За «круглим столом» говорили про загрози національному природному парку «Прип’ять -Стохід»
За «круглим столом» говорили про загрози національному природному парку «Прип’ять -Стохід»

За «круглим столом» говорили про загрози національному природному парку «Прип’ять-Стохід» від майбутнього міжнародного водного шляху

12:30 10.03.2019
446

Національний екологічний центр України провів круглий стіл «Природні цінності Полісся й загрози довкіллю річкового шляху Е40 Гданськ – Херсон».

Відбувся захід на днях у Луцьку. У ньому взяли участь представники громадськості, державних органів влади у галузі екології й установ природно-заповідного фонду – повідомляють на сторінці НПП «Прип’ять -Стохід».

Національний природний парк «Прип’ять-Стохід» представляв заступник директора Михайло Химин, котрий, зокрема, розповів про потенційні загрози водного шляху, що планують запустити українськими річками.

Як підсумок, учасники круглого столу обговорили проект резолюції, який вирішили найближчим часом допрацювати й направити і Кабінет Міністрів України.

Нагадаємо, проект міжнародного водного шляху E40 передбачає зʼєднати Балтійське та Чорне моря (місто Гданськ у Польщі з українським Херсоном) та пролягти через три країни: Польщу, Білорусь, Україну. Українська частина водного шляху має пролягти Прип’яттю, через Чорнобильську зону відчуження та Дніпром завдовжки 970 км.

Читайте також: «У Любешівському ліцеї відбулася науково-практична конференція районних екологів»

Коментарі
24 липня
Сьогодні
Вчора
22.07.2019
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин