Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Крос
Крос

#СпортНаРайоні: У Любешеві школярі змагалися з легкоатлетичного кросу

14:00 19.04.2019
713

У селищі Любешів, на території селищного парку, відбулися змагання з легкоатлетичного кросу між закладами загальної середньої освіти Любешівської селищної ради та відділу освіти, молоді та спорту Любешівської РДА.

У змаганнях взяли участь 9 закладів освіти, а саме: ОЗЗСО «Любешівський ліцей», ЗЗСО «Бихівський ліцей», ЗЗСО «Залаззівський ліцей», ЗЗСО «Цирська гімназія», ЗЗСО «В’язівенська гімназія», ОНЗ «Люб’язівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ЗЗСО «Гірківський ліцей», ЗЗСО «Любешівськоволянська гімназія», ЗЗСО «Лахвичівська гімназія», повідомляють у Любешівський ОТГ.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ
ДІВЧАТА 500 м 5-6 класи
І місце – Пилипчук Мирослава (ЗЗСО «Залаззівський ліцей»)
ІІ місце – Масюк Дарина (ОЗЗСО «Любешівський ліцей»)
ІІІ місце – Черевко Дарина (ОЗЗСО «Любешівський ліцей»)
ІІІ місце – Литвинчук Валерія (ЗЗСО «Бихівський ліцей»)

ЮНАКИ 500 м 5-6 класи
І місце – Мельничук Назар (ЗЗСО «В’язівенська гімназія»)
ІІ місце – Хрупчик Тарас (ЗЗСО «Цирська гімназія»)
ІІІ місце – Березюк Микола (ЗЗСО «Бихівський ліцей»)

ДІВЧАТА 500 м 7-9 класи
І місце – Рибчик Марічка (ЗЗСО «Гірківський ліцей»)
ІІ місце – Пилипчук Софія (ЗЗСО «Залаззівський ліцей»)
ІІІ місце – Михалик Ірина (ЗЗСО «В’язівенська гімназія»)

ЮНАКИ 1000 м 7-9 класи
І місце – Гриневич Владислав (ЗЗСО «Бихівський ліцей»)
ІІ місце – Матюк Андрій (ОЗЗСО «Любешівський ліцей»)
ІІІ місце – Лук’янчук Дмитро (ЗЗСО «Залаззівський ліцей»)

ДІВЧАТА 1000 м 10-11 класи
І місце – Веремійчик Валентина (ЗЗСО «Бихівський ліцей»)
ІІ місце – Михалик Анастасія (ОЗЗСО «Любешівський ліцей»)
ІІІ місце – Кальчук Василина (ЗЗСО «Гірківський ліцей»)

ЮНАКИ 1000 м 10-11 класи
І місце – Тимощук Олександр (ЗЗСО «Залаззівський ліцей»)
ІІ місце – Литвинчук Едуард (ЗЗСО «Бихівський ліцей»)
ІІІ місце – Дусик Максим (ОНЗ «Люб’язівська ЗОШ І-ІІІ ст.»)

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНІ МІСЦЯ СЕРЕД ГІМНАЗІЙ

І місце – ЗЗСО «Любешівськоволянська гімназія»
ІІ місце – ЗЗСО «Лахвичівська гімназія»
ІІІ місце – ЗЗСО «В’язівенська гімназія»

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНІ МІСЦЯ СЕРЕД ЛІЦЕЇВ

І місце – ЗЗСО «Бихівський ліцей»
ІІ місце – ЗЗСО «Залаззівський ліцей»
ІІІ місце – ОЗЗСО «Любешівський ліцей».





















Читайте також: Спорт на районі: «Прип’ять» розгромили шацькі лісівники

Загрузка...
Коментарі
14 жовтня
Сьогодні
Вчора
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
08.10.2019
07.10.2019
06.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин