Седлище: подружня пара успішно вирощує в теплицях овочі

22 Травня 2021, 13:20
У теплиці Домальчуків 3884
У теплиці Домальчуків

Овочівники провели екскурсію по грядках теплиці, ознайомили з особливостями та технологією вирощування рослин під накриттям.

На Любешівщині триває проєкт «Територія майстерності». Про це йдеться на фейсбук-сторінці Любешівської районної філії центру зайнятості.

На днях  безробітні та фахівці філії зустрілися з людьми, які мають певні знання та вміння й готові ділитися ними з іншими. Це відомі овочівники із Седлища – молоде подружжя Оксана та Валентин Домальчуки.

Господарі розповіли про вирощування овочів у плівкових теплицях, про свій шлях до успіху, а також провели екскурсію по грядках теплиці, ознайомивши з особливостями та технологією вирощування під накриттям таких овочів, як огірки, томати, перець, капуста. 

Достойне місце в їхній теплиці замають і квіти, а саме петунії, сульфінії, левиний зев, газація, сальвія, вербена, лобелія та інші.

Маючи певний досвід створення та ведення власної справи, овочівники радять тим, хто мріє займатися бізнесом, бути не лише ризиковою людиною, а й працьовитою, бо сидіти на місці не доведеться. Якщо людина готова витрачати майже увесь свій вільний час та вкладати частинку душі в улюблену справу, – тоді і результати будуть.

Читайте такожВідомий на Любешівщині пасічник розповідав безробітним про бджільництво

 


1

1 

Коментар
29/11/2021 Понеділок
29.11.2021
28.11.2021