Золото та два срібла: здобутки любешівчан на чемпіонату світу з панкратіону

19 Листопада 2021, 09:00
Іван Поремчук і Юрій Пасич 954
Іван Поремчук і Юрій Пасич

Чемпіонат світу з панкратіону – за волинянами.

Чемпіонат світу з панкратіону серед кадетів та юніорів відбувся в Харкові 15–18  листопада. Спортсмени з Волині, представники трьох бійцівських клубів «Garda», «Voin» та «Pride», здобули нагороди. Серед переможців і призерів є і любешівчани Іван Поремчук та брати Пасичі

Іван Поремчук став чемпіоном у віковій категорії 16–17 років та у ваговій категорії понад 75 кг. Срібло виборов Юрій Пасич у ваговій категорії до 65 кг.

Серед юніорів золото у ваговій категорії понад 66 кілограмів здобув Вадим Ковальский, а срібну нагороду – Іван Пасич.

На змагання волинських спортсменів готували тренери Дмитро Ковальчук, Андрій Зінчук та Дмитро Василенко.

Збірна України посіла перше загальнокомандне місце чемпіонату світу з панкратіону.