Легкоатлети з Любешова зайняли весь п’єдестал пошани у Ковелі

08 Травня 2018, 11:02
3774

У неділю, 6 травня, в Ковелі відбувся Чемпіонат України з півмарафону, в рамках якого організований був ХІІІ Міжнародний пробіг серед чоловіків та жінок - із нагоди 90-ї річниці маршу-пробігу на Волині. Вихованці Любешівської ДЮСШ, неодноразові чемпіони різного рівня легкоатлетичних змагань, здобули ряд перемог.

Про це повідомляє газета «Нове життя».

Тренер ДЮСШ Олена Борисюк розповіла, що на дистанції 7,7 км Сергій Березюк посів 1 місце, Владислав Шитлюк – 2, а Іванка Кух - 3. Окрім того, Борис Абрамович здобув 1 місце на дистанції 1600 м, Ірина Михалик та Марія Вітовщик – 1 місця на дистанції 800 м, а Катерина Токарчук – 2. Софія Пилипчук пробігла перша 500 м, Дарина Масюк - друга, а Марічка Рибчик – третя.

Всі наші переможці-легкоатлети відзначені медалями, дипломами від президента ГО «Спортивний клуб «Ковель», а також грошовими винагородами, солодощами.

Олена Борисюк додала, що ковельчани щороку активно долучаються до марафону – біжать навіть мами з немовлятами та пенсіонери. Має тренер надію, що і на Любешівщині проводитимуться подібні змагання як чудова пропаганда здорового способу життя.