Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Чорниці
Чорниці

Лісова продукція на Волині склала майже півтора мільйона гривень

16:17 13.07.2018
249

Надходження від заготівлі ягід та іншої другорядної лісової продукції на Волині склали майже 1,5 мільйона гривень.

У місцевих бюджетах області - майже 1,2 мільйона гривень рентної плати за спецвикористання лісової продукції, а загалом сума отриманих громадами коштів від заготівлі у 2,6 рази перевищує аналогічні показники минулого року. Пише на сайті Любешівської районної державної адміністрації.

«Тож нинішній заготівельний сезон переконує, що лісові ресурси залишаються важливим джерелом додаткових бюджетних надходжень в області. А щоб громади отримали всі передбачені законом податки, органи ДФС забезпечують належний контроль за виконанням податкових зобов’язань заготівельниками лісових ресурсів», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів розповіла, що у червні відбулася робоча зустріч фахівців ДФС в області з представниками заготівельного бізнесу.

«Ми не лише поінформували про основні вимоги чинного податкового законодавства щодо сплати податків в процесі заготівлі, а й домовилися про негайне інформування про факти самовільної заготівлі лісової продукції без дозвільних документів та сплати податкових зобов’язань. Маємо підстави вважати, що перебіг заготівельного сезону на Волині, зокрема ріст надходжень, свідчать про належний рівень його організації», - підкреслила Світлана Савчук.

Фахівці територіальних органів ДФС у Волинській області в процесі контролю за заготівлею лісових ресурсів у складі комісій та робочих груп взяли участь у 20 рейдах та обстеженнях 73 пунктів прийому продукції, що проводилися на території районів, де заготівля здійснюється найбільш активно.

В Головному управлінні ДФС у Волинській області нагадують, що, окрім рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів, заготівельники повинні сплачувати ПДФО та єдиний податок. Важливо, що єдиний податок, рента та частина ПДФО зараховуються до бюджетів громад, на території яких заготовляють дари лісу.

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області

Коментарі
19 січня
Вчора
17.01.2019
16.01.2019
15.01.2019
14.01.2019
13.01.2019
12.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин