Кабінет інформатики сільського ліцею поповнився комплектами комп'ютерного обладнання зі столиці
16:06
З нагоди шостої річниці створення мережі гіперлокальних видань Район.in.ua та Дня журналіста відбулася нарада керівників та працівників усіх сайтів.
16:06
У місті Суми відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на дистанції 20 кілометрів серед дорослих та молоді. На змаганнях 6 червня волинські легкоатлети показали високий рівень підготовки та завоювали у скарбничку області 4 срібні медалі.
15:06
Планові вимкнення електропостачання в громаді.
14:06
Кабмін подав до Верховної Ради законопроєкт №5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень»
14:06
Оголосили тендер на ремонт вулиці в селі Любешівської територіальної громади
13:06
Заготівлю природних рослинних ресурсів місцевого значення та консолідацію зусиль усіх відповідних служб обговорили в Камінь-Каширській РДА.
12:06
За останню добу на Волині зареєстрували 17 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.
11:06
Чоловіка судили за насильство в сім'ї.
10:06
За скільки можна купити та продати валюту в місцевих банках та на чорному ринку.
09:06
Успішний виступ любешівця в пів марафоні допоміг його команді здобути переможний кубок змагань